grudzień13

Coś dobrego....

dodano: 13 grudnia 2009 przez seatibiza


Dzisiaj chciałam napisać o czymś innym....portal ten znalazłam przypadkowo,no,może nie całkiem,bo czytałam o nim w prasie....chciałam dowiedzieć się z niego ,więcej na temat dzieci,poznać inne mamy i tak dalej....okazało się ,że poznałam tutaj bardzo kochaną,miłą i sympatyczną dziewczynę,również mamę....jest dla mnie wielkim skarbem,cieszę się ,że ją poznałam.Myślałam ,że takie znajomości nie istnieją,że można sobie wymyślać jakim to sie jest wielkim,jak to ma się dobrze w życiu,że jestem lepszy od drugiego człowieka,ale ona taka nie jest....jest szczera,wrażliwa i przede wszystkim nie kłamie...cenię w ludziach szczerość,sama lubię słuchać i doceniam również to ,że ktoś słucha mnie...jest to dla mnie ważne....ona to potrafi:)Czasami ,żałuję ,że dzieli nas taki świat,mogły byśmy się spotkać,porozmawiać na żywo...ale co zrobić,musi wystarczyć mi tylko ten ekranik monitora:( z drugiej strony lepsze to,niż nic...Mam nadzieję ,że nasze kontakty nie zaginą w otchłani czasu,chciałabym...Dziękuję ci ,że pozwoliłaś mi się poznać ......Dziękuję ,że jesteś.....I proszę ,nie zapomnij o mnie....
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
twity12 13 grudnia 2009 twity12 napisała:

Miłe to co piszesz. Naprawdę poprawiło mi to dziś humor:) A czemu to sama wiesz. I nigdy nie zapomnę o Tobie:) A kontakt zawsze będziemy w stanie utrzymać (chyba, że mi net odłączo, ale są jeszcze telefony). Jesteś też dla mnie tu oparciem i wiem, że jak coś mnie trapi to mogę się zgłosić do Ciebie.


zgłoś
twity12 13 grudnia 2009 twity12 napisała:

I Tobie też dzięuję, że jeteś tutaj i że dzięki temu cię poznałam. Ale widocznie miało tak być bo nic się nie dzieje bez przyczyny:) Całuski kochana. I jeszcze raz dziękuję.


Pokaż pozostałe komentarze 1 ›
zgłoś
gonrad 14 grudnia 2009 gonrad napisała:

Takie znajomości są czasem bardzo ważne i z tego się cieszmy. Jest tu sporo fajnych babek.. Pozdrawiam wszystkie :)


zgłoś
seatibiza 17 grudnia 2009 seatibiza napisała:

ja również pozdrawiam:)