grudzień28

Dlaczego tak nie jest u nas???

dodano: 28 grudnia 2009 przez seatibiza


W związku z otrzymywanymi od Państwa licznymi informacjami dotyczącego naszego świątecznego konkursu, chcielibyśmy zakomunikować, że od momentu jego uruchomienia czuwamy nad jego prawidłowym przebiegiem. Każde zdjęcie oraz oddany głos jest logowany i analizowany pod kątem ewentualnych nadużyć przez nasz system. W przypadku naruszenia zasad Regulaminu – fotografie są usuwane z konkursu, a sztuczne nabijane głosy są anulowane.

Czekamy na Wasze zdjęcia lub Waszych maluchów związane z zimą i/lub świętami.  Fotografie, które podczas trwania konkursu zdobędą największą ilość głosów - wygrają nagrody. W przypadku, gdy na podium znajdą się 2 lub więcej zdjęcia jednego użytkownika - wygrywa zdjęcie z wiekszą liczbą głosów, a kolejne zdjęcie/a nie jest/są brane pod uwagę.

UWAGA: Zdjęcia nie związane z tematyką konkursu będą usuwane. Wszelkie próby sztucznego nabijania głosów spowodują usunięcie zdjęcia z konkursu.       Dzisiaj przeglądałam pewnien portal i natknęłam się na konkurs o podobnej tematyce do naszego (foto-śmieszki) ,powiedziałam podobny, bo regulamin zamieszczony na głównej stronie tamtego konkursu troche się różni....napewno się ze mną zgodzicie....czy nie uważacie że nasz regulamin odstaje daleko w tyle do tego?
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
twity12 28 grudnia 2009 twity12 napisała:

Bardzo i to bardzo daleko. Nasz konkurs stoi otworem dla oszustów i dla nich jest on robiony. I u nas chyba nigdy tak nie będzie. A może czas pomyśleć o zmianie faktycznie portalu? Bo jak regulamin się nie zmieni to cóż chyba samemu sobie o zmienić zmieniając portal


zgłoś
seatibiza 28 grudnia 2009 seatibiza napisała:

zastanawia mnie tylko fakt dlaczego u nas tak nie może być,dlaczego tak uparcie redakcja broni tych oszustów?! wydaje mi się że na tamtym portalu redakcja dba bardziej o swoich użytkowników i im na nich zależy a nie tak jak tu....to jest przykre


Pokaż pozostałe komentarze 8 ›
zgłoś
nikiz 28 grudnia 2009 nikiz napisała:

szkoda komentowac


zgłoś
ilapop 28 grudnia 2009 ilapop napisała:

Taki regulamin to tak, czysty przejrzysty.